דניאלה אלטר02/04/2020

Daniella's Trends - טרנד עלוב או הדבר הבא של שנת 2020?!

טרנד הפיג'מות שכבש אותנו לפני שבועיים (וכמובן כתבנו עליו) סוף סוף בדרך לעבור, ולאחר שבועיים רצופים בבית (לכל הפחות), לא ניתן להתעלם מהטרנד החדש בחיינו - אופנת הבית. אז מה האופנה הזו כוללת? טרנינג!!! כן כן, כדי להיות אופנתי בימים אלה לא צריך יותר מטרנינג שמחמיא על הטוסיק וליותר משקיענים מבנינו גם טייץ מתקבל!

כן שמעתם נכון, אין ספק שנגיף הקורונה מכניס לחיינו מגמות אופנתיות חדשות - וכמו שהבנתם הפעם אני מדברת על תמונות הטרנינג/ טייץ שמשתלבות בעמודי האינסטגרם הנוצצים ביותר.

אז איזה טיפוס אתם? אלה של טרנינג/ טייץ מושקע של חברת אופנה מוכרת, או שמא טרנינג וינטאג שנשאר בארון מזמנכם בהודו? אז כן, בימים אלה אנחנו קמים בבוקר, מצחצחים את השיניים, אוכלים ארוחה קטנה ושותים קפה - ואז מחליפים לבגדי העבודה שלנו, כן אלה שמותאמים לעוד יום ביתי על הספה והם כמובן כוללים טרנינג/טייץ שכנראה כבר לבשנו מתישהו במהלך השבוע הנוכחי.

אז האם הטרנד הזה כבר השתלט על עמודי האינסטגרם של הסלבס הנעקבים ביותר? ברור שכן - החל מאסי עזר, בר זומר, חן אמסלם, מור סילבר, ליאור קוקה - ואני יכולה להמשיך לנצח אבל נראה לי שהבנתם את הנקודה. בקיצור, רוצו לעלות על טרנינג/טייץ ותעלו תמונה לפיד שלכם כי זה לגמרי מותר בימים אלה. נ.ב - תמונות עם שמלות ערב ועקבים אווט, תמונות עם טרנינג וקוקו בית אין. ביוש.

  • BUZZIT
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully