פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ערב עם משפחת מלוכה

   דניאל ווין הוא אדם יוצא דופן, שהגיע מווייטנאם לארה"ב עם חלום להיות מנתח פלסטי, עשה הסבה לאמנות ונחל הצלחה עצומה. טל נברו התרגשה לפגוש אותו יחד עם קבוצה מכובדת במיוחד של אנשים

   לפני כמעט שנה וחצי הכרתי אמן וחבר מיוחד במינו - דניאל ווין. דניאל הוא לא רק אמן בחסד עליון, אלא גם בן אדם יוצא דופן, שהגיע מווייטנאם לארה"ב בגיל צעיר עם חלום - להיות מנתח פלסטי. הוא לא ויתר על אף קשיים רבים שעמדו בדרכו, והגשים את חלומו בהצלחה מרובה. עם השנים, החליט לעשות הסבה לאמן וגם כאן נחל הצלחה.

   העין האמנותית של דניאל ומוסר העבודה החזק שלו, שימשו אותו היטב בהבאתם של עשרות אמנים שאינם מוכרים לגדולה לאומית ובינלאומית. בגיל 50 (על אף שהוא נראה כמו גג 35!) - חזר אל הבד והמברשות והחל ליצור שוב בסגנון אשר כינה אותו "סוריאליזם קיומי".

   טל נברו (אתר רשמי)
   בגלריה המפוארת של האמן דניאל, בחברתו ובחברת משפחת המלוכה (לובשת שמלה של גליה להב, איפור שיער יניב קצב)

   מוזה

   באחד המפגשים שלנו, הציע לי דניאל להוות לו מוזה לאמנותו. הצעה מופלאה שלא ניתן לסרב לה. אחרי יום שכולו אמנות, יצאו תוצרים מדהימים והרבה פסלים וציורים שהוא צייר ופיסל, נעשו בהשראת היום הקסום ההוא.

   מאז, זכיתי לבקר בגלריה המופלאה של דניאל מספר פעמים ולהתפעם מכשרונו שוב ושוב. השבוע ערך דניאל אירוע מיוחד לכבוד יומולדתו של הנסיך מריו-מאקס ובני משפחתו, אשר הגיעו במיוחד לטקס מרגש של חשיפת הציור שעשה דניאל בדמותם. ציור הקיר הענק הראה את רצף הדורות של המשפחה והם במקביל - העניקו לדניאל את התואר SIR ברגע מרגש במיוחד. באירוע נכחו הרבה דמויות מפתח והיה מרגש ומרשים כאחד.

   טל נברו (אתר רשמי)
   Can't get enough from this dress.. גליה להב. איפור שיער- יניב קצב המוכשר
   טל נברו (אתר רשמי)
   בחברה טובה. With the beautiful Elizabeth Elizabeth Segerstrom and the Princess Antonia Schaumburg-Lippe / גליה להב. איפור שיער- יניב קצב
   טל נברו (אתר רשמי)
   דניאל וין מציג את הפורטרט שהכין למשפחת המלוכה, רגע לפני שקיבל את האות sir מהנסיך מאריו-מאקס בגלריה שלו
   טל נברו (אתר רשמי)
   בשביל השמלה הזו, כבר היה שווה