פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "ערי טרף": כשלונדון מאיימת לבלוע אתכם בחיים

   הציוויליזציה נהרסה באירוע קטלני, וצעירה מסתורית אחת מגיע ללונדון ומנסה למנוע מכוחות הרשע להשתלט על העולם. "ערי טרף", הסרט של יוצרי "שר הטבעות" ו"ההוביט", יחמם עבורכם את החורף

   "ערי טרף": כשלונדון מאיימת לבלוע אתכם בחיים

   מה קורה כשאתם מגיעים ללונדון ומתברר לכם שהעיר כולה רודפת אחריכם? פיטר ג'קסון, האיש שהביא לכם את "שר הטבעות" ו"ההוביט", הפיק, כריסטיאן ריברס ביים, ו"ערי טרף" משתלט על מסכי הקולנוע.

   מאות שנים לאחר שהציוויליזציה נהרסה באירוע קטלני, צעירה ומסתורית בשם אסתר שו (הרה הילמר), מגיעה ללונדון ומתגלה כאדם היחיד אשר יכול לעצור את העיר - כעת המטרופולין הגדול בעולם, עיר טרף הנעה על גלגלים - מלבלוע את כל מה שבדרכה. באופן פראי וחדור מטרה כאשר היא מונעת על ידי זיכרון אמה המנוחה, אסתר משלבת כוחות עם תום (שיהאן) צעיר לונדוני ואנה פאנג (ג'יהיי), פושעת מסוכנת עם פרס על ראשה והשלושה מנסים לעצור את העיר ולחשוף את המזימה של וולנטיין, העומד בראשה - אשר זומם להפוך את לונדון לעיר הגדולה והיחידה בעולם.

   ערי טרף (אתר רשמי)

   פיטר ג'קסון (יצורים שמימיים, שר הטבעות, ההוביט) הוא במאי ומפיק קולנוע ניו זילנדי זוכה פרס האוסקר. בראשית הקריירה המקצועית, נודע ג'קסון בסרטי האימה ההומוריסטיים יוצאי הדופן שיצר כמו Bad Taste. לאחר מכן בזכות הסרט 'יצורים שמימיים', שהיה מועמד לאוסקר על התסריט, אך פרסומו העיקרי בא לו כבמאי טרילוגיית "שר הטבעות" המצליחה והמוערכת בהמשך את טרילוגיית ההוביט וקינג קונג "ערי טרף" היא הפקתו הגדולה ביותר של ג'קסון מאז "ההוביט".

   הוגו ויבינג (ונדטה, שר הטבעות, ההוביט, מטריקס) הוא שחקן קולנוע ותיאטרון אנגלי-אוסטרלי יליד ניגריה. נודע בעיקר בשל גילומו בתור V ("ונטדה"), הסוכן סמית' ("טרילוגיית מטריקס"), אלרונד ("טרילוגיית שר הטבעות"), מגהטרון ("הרובוטריקים) ולאחרונה הופיע במיני סדרה המוערכת "פטריק מלרוז" לצד בנדיקט קאמברבאץ'.

   רוברט מיכאל שיהאן הוא שחקן אירי, הנודע בעיקר בשל תפקידו בסרט משנת 2011 "עונת המכשפה" בו שיחק לצד ניקולס קייג'. ובגילום דמותו של נתן יאנג בסדרת הטלוויזיה "עברייני על", עליו אף זכה בפרס באפט"א לטלוויזיה. בשנים 2013 שיחק בסרט בני הנפילים: עיר של עצמות התפקיד של סיימון לואיס.