נטלי עטיה12/08/2018

להרגיש קרוב לאופרה ווינפרי

אופרה ווינפרי אירחה בתוכניתה את הראל שרון, עורך האתר NAYA של נטלי עטיה, אבל לא רק בגלל זה היא מוזכרת בטור הנוכחי, אלא בעיקר בזכות התמיכה שלה בחיות הבר

"ארון מלא בנעליים לא ימלא לכם את החיים", אמרה אופרה ווינפרי, האישה השחורה העשירה ביותר של המאה ה-20, אחת הנשים הפילנתרופיות הנדיבות בעולם ובעיקר אייקון תרבות חוצה גבולות ומגדרים. השבוע בחרתי להתמקד בה משתי סיבות. האחת, משום שביום שבת האחרון הוקרן השידור החוזר של תכניתה, בו השתתף הראל שרון, עורך האתר שלי. הסיבה השנייה היא קרן הצדקה למען שימור חיות הבר בה היא תומכת בגאווה רבה.

אבל נתחיל מההתחלה. בשבת האחרונה הוקרן הפרק עם אופרה ווינפרי, בו עלה לשידור הראל שרון, עורך האתר שלי בשנים האחרונות וחבר קרוב. השיחה עם אופרה בשידור חי בטלוויזיה האמריקאית היא סוג של שיא בקריירה של כל אחד, ומכאן גם ראויה לציון. השיחה נסובה סביב "דימוי עצמי בעידן הרשתות החברתיות" מהזווית המאוד אישית, והתכנית המלאה זמינה לצפייה בערוץ OWN אונליין, וגם פרומו קצר כאן באינסטה.

טוב לדעת (תוכן מקודם)

מכוסים במחיר אטרקטיבי: הכירו את ביטוח מקיף "עוקף קורונה"

על-ידי WE SURE חברה לביטוח
לכתבה המלאה

אחד הדברים המזוהים ביותר עם אופרה ווינפרי, הוא השקת מפעל הפילנתרופיה "Angel Network" שהוא אחד מיני רבים ממפעלי הצדקה שהיא מנהלת. הרעיון הוא לחנך את הצופים לתת לאלו שאין להם. במרכז התוכנית עומד הרעיון שכל אחד מאתנו יכול פשוט להושיט יד לכיס, להוציא את העודף שקיבלנו במכולת ולהעביר אותו הלאה.

התחברתי באופן מיוחד לתמיכתה הרחבה בקרן למען שימור חיות הבר, אותה הקימה למעשה מנחת תוכנית טוק-שואו מפורסמת אחרת, אלן דג'נרס. קרן חיות הבר הזו הוקמה כדי לתמוך במאמצי שימור עולמיים למינים בסכנת הכחדה חמורה ובניית בית-קבע עבור קרן הגורילות של דיאן פוסי. זו היוזמה הראשונה בעולם המבטיחה לצמיתות את עתידן של גורילות הבר, תוך העצמת האנשים המתגוררים ליד הגורילות שיוכלו לשגשג בתוך המערכת האקולוגית שלהם ללא ציד בלתי חוקי של חיות בסכנת הכחדה.

מי מאתנו שזוכר/ת את הסרט המבוסס על ספרה של דיאן פוסי, "גורילות בערפל" המתאר את חייה ועבודתה, שם גילמה אותה השחקנית סיגורני וויבר בשנות השמונים, יודע כמה יקרים חייהם של דמויי-האדם, השימפנזים והגורילות, והיום יש גם לנו ההזדמנות לעשות מעשה נדיב כלפי בעלי החיים הקרובים אלינו ביותר ביולוגית. אפשר להיכנס לאתר ולתרום ואפשר להיכנס גם לחנות האונליין (100% מהרווחים הולכים לקרן) ולהתחדש בפריטים מקסימים כמו בובות שימפנזים, חולצות כובעים ותחתונים בהדפסים ייחודיים ועוד.

ל-NAYA - האתר של נטלי עטיה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully