פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מלאכי יום הולדת: פרויקט נוגע ללב

   סלבריטאים רבים חברו לפרויקט "מלאכי יום הולדת", שמטרתו לאפשר לילדים משכבות מצוקה בישראל לחגוג את היום. נטלי עטיה ראתה והתרשמה

   רווחתם של ילדים בכל הגילאים הוא נושא הקרוב לליבם של כולנו, והשבוע שתי עמותות ייחודיות הסבו את תשומת ליבי לפעילות שלהן ותרומתן למלאכים הקטנים.

   נתחיל בעמותת "מלאכי יום-הולדת", שכל מטרתה הוא לאפשר לילדים משכבות מצוקה בישראל לחגוג את יום-ההולדת שלהם. העמותה מפעילה מסיבות יום הולדת לילדים בסיכון ממשפחות מוחלשות, בעזרת מפעילים מתנדבים שהוכשרו לכך על ידי העמותה, וכעת גם אתם יכולים לעזור!

   כיצד? תקשיבו לזה: שש סלבריטאיות (יעל גולדמן, מלי לוי, לירן כוהנר, עדי הילבלוי, דנה גרוצקי ועמית פרקש) ונבחרת השפים המובילה בישראל (ישראל אהרוני, שגב משה ורן שמואלי) חברו יחד לשת"פ מתוק במיוחד עם העמותה, והשיקו יחד מהדורה מוגבלת של עוגיות ענק חלומיות ב"שרונה מרקט" שכל הכנסותיהן יתרמו לעמותת "מלאכי יום הולדת".

   העוגיות יוצעו במהדורה מוגבלת למשך שלושה שבועות בלבד (17 ביוני - 6 ביולי) ויימכרו בחנות העוגיות Soft בשרונה מרקט, כך שיהיה לכם מתוק בפה וגם בלב.

   בנוסף לכך, קבוצת MANIA GROUP מאגדת כוחות על מנת לעזור לנאור אלבז בן ה-3, באמצעות צמידים מיוחדים תחת השם "נותנים אור לנאור", המוצעים למכירה במחיר של 10 ¤ בלבד, כתרומה שיכולה לסייע להחלמתו. נאור אלבז לקה בגיל 10 חודשים בסרטן אלים. הוא טופל בעשרות טיפולי כימותרפיה, הקרנות, השתלות מח עצם וניתוחים, אך הסרטן חזר בפעם הרביעית לאחר שגרם לו לעיוורון. רק טיפול אחד בארה"ב הוא הסיכוי להצלתו.

   את הצמידים ניתן לרכוש בכל חנויות מותגי הקבוצה: MANIA JEANS, FETISH ו-NOIZZ.

   NAYA - האתר של נטלי עטיה

   מאניה גרופ נטלי עטיה (אתר רשמי)
   נחזיק לו אצבעות. הצמיד למען נאור אלבז