פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   החתולייה בחדרה - המקום שדואג לחתולים יותר מכל

   אם אתם חובבי חתולים ובמיוחד אם לא ידעתם שאתם חובבי חתולים, "החתולייה" בחדרה היא מקום נפלא שדואג לחיות הקסומות. זה הזמן לאמץ וגם לתרום

   את הטור הנוכחי אתחיל בפרט טריוויה משעשע: הידעתם שבשנת 2010 מחקר בהשתתפות 4,500 איש, מצא כי אנשי חתולים נוטים להיות יותר פתוחי מחשבה, חובבי אומנות ותרבות ועם אידיאולוגיה יותר פרוגרסיבית? ידוע גם שחובבי חתולים מעדיפים הומור של משחקי מילים, אירוניה ושנינות. אז הנה סיבה נוספת להכניס חתול הביתה!

   נטלי עטיה דואגת לחתולים (אתר רשמי)

   בשבוע שעבר התגובות וההמלצות שלכם עזרו לי למצוא את העמותה המופלאה הבאה: עמותת "החתולייה" בחדרה. העמותה הוקמה בשנת 2015 ביוזמה פרטית של 7 נשים, שהחליטו בצעד מבורך להפעיל בית מחסה שיקומי לחתולים חולים/פצועים שנאספו מהרחוב, עד לשיקומם ומציאת בית מאמץ עבורם.

   המקום פועל ומתקיים ללא תקציב מהעירייה או מהמדינה אלא בעזרת תרומות בלבד וההוצאות החודשיות גבוהות מאוד - אוכל, תרופות, טיפולים וטרינריים, שכ"ד, חשמל ועוד. בכל יום ניתן למצוא שם מתנדבות המשקיעות יומם ולילה, מטפלות, מנקות, מאכילות, דואגות לתרופות של כל חתול וחתול והכל ללא שום תמורה.

   אני קוראת לכם מכאן - המשיכו לתמוך בעמותה זו. אתם תהיו שותפים לכל סיפור הצלחה וכל חתול שזוכה לבית חם. אשמח אם תמשיכו להמליץ ולכתוב לי על עמותות שאתם חושבים שיתאימו לטור זה.

   לתרומה מאובטחת

   העברה בנקאית לחשבון העמותה: בנק לאומי סניף 953 מס' חשבון 30640064.

   לתרומה בחנות חיות "המקום של מימי": 04-6324280.

   ל-NAYA - האתר של נטלי עטיה