פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לחופש נולדו: הכירו את חוות החופש

   המרכז החוויתי לקירוב לבבות בין בני האדם לבעלי החיים משמש בית לחיות שניצלו מתעשיות המזון, ומהווה מקור מדהים לרוחב לב. זה הזמן שלכם לעזור לו להמשיך להתפתח

   בשבוע שעבר סיפרתי לכם על אביהוא שרווד, המלאך המושיע של חיות הבר בארץ, והפעם ברשימת האנשים/עמותות שאתם מוכרחים להכיר, נמצאת "חוות החופש" במושב עולש. החווה היא מרכז חוויתי הפועל לקירוב לבבות בין בני האדם לבעלי חיים שניצלו מתעשיות המזון.

   חוות החופש קולטת לתוכה בעלי חיים שניצלו מהמשחטות, משקמת אותם ומעניקה להם חיי חופש ללא סבל מיותר. תוך כדי כך היא גם משלבת נוער בסיכון בטיפול ובשיקום בעלי החיים, על מנת לתרום לחברה ולהעניק לדור הצעיר מודל חיובי של נתינה ללא תנאי, אמפתיה וחמלה.

   מאחורי המיזם המופלא הזה עומדות עדית רומנו ומיטל בן ארי. לפני כארבע שנים הן קיבלו החלטה ששינתה את חייהן, לעזוב קריירות בתחום העסקי ולהקדיש את כל הידע, הזמן והמרץ לפעילות חברתית למען בעלי החיים וללא מטרות רווח.

   החווה משתפת פעולה עם משרד החינוך ולכן אפשר לתאם מראש סיורים לימודיים לילדי הגנים ותלמידי ביה"ס, כאשר התלמידים מקבלים חוויה המפעילה את כל החושים, מישוש, ריח, טעם, שמיעה וראייה. אבל חשוב וכדאי לזכור: החווה אינה פינת ליטוף ולא נועדה לצרכי בידור או שעשוע. אמנם החיות ניגשות למבקרים ואפשר ללטף ולהעניק להם אהבה, אך שום מגע לא נעשה בכפייה. אז תפנקו את עצמכם בביקור (בתיאום מראש) בחווה קסומה המשתרעת על פני 24 דונם, עם מרפאה וטרינרית, שטחי מרעה נרחבים, בריכות ברווזים ומרכז מבקרים פעיל ותוסס.

   מעוניינים לתרום משהו צנוע? תרומה חודשית תאפשר לניצולי חוות החופש לזכות בחיים להם הם ראויים. אתר החווה: www.freedom-farm.org.il

   אז עד הפעם הבאה - אשמח לשמוע גם מכם הצעות או מועמדים שיתאימו לפינה זו. אפשר לציין את שם העמותה או שם המועמד בתגובות, וניצור קשר בהקדם.

   לאתר של חוות החופש
   ל-NAYA - האתר של נטלי עטיה