פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אביב ישראלי בטעם של חו"ל

   דניאלה אלטר רצתה לחוות חו"ל עם תחושת האביב החזקה של הארץ. היא הצליחה למצוא את השילוב במלון בוטיק מהפנט, שענה להגדרה המדויקת של חופש מושלם

   דניאלה אלטר (אתר רשמי)
   ככה זה לחיות בתוך חלום

   אביב הגיע פסח בא. העונה הזאת היא הטיימינג המושלם ליציאה לטיול בזכות מזג האוויר המדויק וריח הפריחה שלא ניתן להתעלם ממנו ומהקסם שלו. תמיד יש אצלי תחושה של התחדשות כשהאביב מגיע והחג כבר פה. הבית מתמלא בפרחים, בגדי החג הבהירים כבר מוכנים, ועל הדרך אלך לקנות איזה בושם חדש להרגשה הטובה. הרגלים מוזרים? יכול להיות... אבל כבר שנים שזה גורם לי להתרגש.

   דניאלה אלטר (אתר רשמי)
   כמה שקט

   חשבתי עם עצמי לאן אוכל לנסוע בחג, כך שגם ארגיש קצת בחו"ל אם כבר לא טסתי, וגם שלא יהיה עמוס מדי. בסופו של דבר, נראה שכולנו מחפשים בתוך כל חג האטרקציות והטירוף הזה (שבו כל עם ישראל תקוע בפקקים ממקום אחד למקום אחר, מחפש חניה במשך שעה בחניוני החוף בתל אביב וגם אחרי שעה אינו מוצא) - מקום שקט ורגוע, בו נוכל למרוח את הנוטלה על המצה שלנו מבלי שפריזבי ירחף מעל ראשנו בליווי צעקות "תיזהר!"

   דניאלה אלטר (אתר רשמי)

   אז המלצתי לחג במעבר חד מחיפוש חניה בחופי תל אביב היא טיול בעין כרם - מקום קטן, די שקט, עם סמטאות מסתוריות וקסומות, שכדי להגיע אליו מרגישים תחושה קצת אחרת ומיוחדת באוויר כבר מהנסיעה ומהעליות התלולות. ישנתי בעין כרם במלון אלגרה, מלון בוטיקי, שקט ונעים עם חדרים גדולים ומעוצבים, מיטות ענקיות וכיפיות וגינה מהממת. על גג המלון ישנו בר המשקיף אל ההרים, ומה יותר כיף מאיזה קוקטייל קיצי עם נוף ירוק ואווירה של חג?

   צאו, תבלו, תהנו, ותשמרו על עצמכם! שיהיה לכולנו חג שמח, חג של פריחה והתחלות חדשות.

   דניאלה אלטר (אתר רשמי)
   דניאלה אלטר (אתר רשמי)