פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מעיין אדם וג'וזי זירה נמלטים מחדר הבריחה המטורף של טומב ריידר

   הסרט הסוחף שעלה לאקרנים גורם לנו לעצור את הנשימה, אבל כדי לחוות את ההרפתקה כמו שצריך שלחנו את מעיין אדם וג'וזי זירה ללונדון, כדי שירגישו הכי "טומב ריידר" שיש באסקייפ רום ענק ומטורף. צפו

   מעיין אדם וג'וזי זירה נמלטים מחדר הבריחה המטורף של טומב ריידר

   זינוקים ונפילות, גייזרים ומכות, רובים ועתיקות, ואפילו שרידי מטוס ישן שנמצאים בדיוק איפה שצריך וחץ וקשת שמחקו לחלוטין את כל מה שחשבנו על חצים וקשתות. "טומב ריידר" החדש, שעלה לאקרנים ב-15.3, הוא מסוג סרטי האקשן שמנערים את עולם הקולנוע ומספקים לצופים מנה גדושה של אדרנלין, מתח ובידור. סרט סוחף שבו אנחנו עוצרים את הנשימה, מתחברים לדמויות וחווים הרפתקה. כדי לחוות את ההרפתקה כמו שצריך, שלחנו את השורדת מעיין אדם ואת ג'וזי זירה ללונדון, כדי שירגישו הכי "טומב ריידר" שיש.

   אז מעיין נראתה שתי טיפות לארה קרופט, ג'וזי מינה את עצמו לעוזר שלה, ויחד עם נכנדו לאסקייפ רום הענק והמושקע שנוצר בהשראת עלילת הסרט. חדר הבריחה המשוגע הזה היה אתגר אמיתי - פיזי ומחשבתי. יחד עם נברו בממכים, חיפשו רמזים והלכו על חבל דק עד שמצאו את היציאה - ובסטייל. "היה מטורף, מגניב, מלחיץ", סיכם ג'וזי. "היה כיף ברמות", הוסיפה מעיין, "האמת שג'וזי נורא נבהל מכל דבר". נו טוב, ככה זה כשנכנסים אל הלא נודע, ממש כמו הסרט "טומב ריידר" עצמו.

   "זו תהיה הרפתקה": חמש סיבות לרוץ עכשיו ל"טומב ריידר"