28/01/2018

גיא הוכמן מפחד מטינדר

פרצת אבטחה באפליקציית ההיכרויות הפופולארית בעולם גרמה לגיא הוכמן להתעצבן ולהציע דרכים אחרות להשתמש בטינדר

אילוסטרציה

די, אל תסכלו עליי ככה! זה אני זה מטינדר, סבבה? זהו, אני חשוף.
כן, אז אתמול נחשף כי התגלתה פרצת אבטחה כבדה בטינדר, ואתם יודעים למה זה קרה? כי הם לא הצפינו את התמונות! הוויז של האהבה, הגט טקסי של הסטוצים, הקאנדי קראש של תלאביב, לא השכילה להצפין את האפליקציה היחידה שבאמת זקוקה להצפנה. איפה האחריות שלכם כלפינו?! הנואשים. הרי כל קשר"ג בגולני יודע להצפין רשת אבל טינדר, האפליקציה השנייה הכי רווחית בעולם, חשופה כמו חן טל ב2014/ הסלולרי של שרון פרי/ הסטוריז של אביבית בר זוהר. מה המשמעות? עכשיו כולם יכולים לדעת למי עשינו לייק וממי קיבלנו ברקס! ובכלל, למה העולם צריך לדעת שאני בטינדר? מי בכלל בטינדר? אני לא בטינדר. אני, אנחנו שם הרי רק כי "חברה פעם פתחה לי אחרי פרידה, ואני שם רק איזה יומיים ואתה בכלל הראשון שאני נפגשת איתו ובחיים לא יהיה כלום, איפה אתה גר?".

עכשיו תקשיבו לי טוב, כשאתם יושבים עכשיו בבית קפה. או בעבודה. או בנתב"ג או בכל מקום שמספק לך וויפי חינם בתמורה למייל מזויף. תתחילו להיזהר, למה הגיק שמאחוריכם יכול לקרוא את כל ההתכתבות שלכם עם אסתי 27, שנמצאת 5 קילומטר ממני ו(חיקוי שלה) ומחפשת קשר רציני.(גיא עושה עם העיניים).

אבל רגע, אם אותו גיק יכול לדעת איך אני מתנהל בטינדר? הוא יכול לדעת עליי הכל, עלינו..וזה אינטרנט חברים, (קלוז אפ דרמטי) אף אחד (יותר דרמטי), אבל אף אחד לא רוצה שידעו מה הוא עושה באינטרנט..

טינדריסטים וטינדריסטיות, אל תיפלו בזה. בדיוק כמו שצריכים להיות מוגנים כשמקיימים, צריכים להיות מוגנים שמתכתבים. רוצים לשחק באפליקציה בלי חשש? יופי, תעשו את דרך הוויפי המוגן בבית שלכם, עם כל הבי סייבר וזה אף אחד לא ידע שבאוטומט דפקתם לייק למישהו שאתם מכירים. או שהתמונת פרופיל שלך מ2009 ובמציאות יש לך עוד סנטר. או שאיכשהו התגלגלת לאתר שהמוסר שלך אומר לך "צא מפה גבר זה מוגזם" אבל המוח לא מקשיב לו. כל ההתנהלות היא בינך לבין עצמך. אבל למה להישאר עם עצמך כשאפשר לחלוק את הייאוש עם חברים. בסטייל.

איך? הנה כמה אופציות לטינדר חברתי:

בנות ישראל, רווקות, מיואשות שלי, תארגנו מסיבת וואנזי חורפית בבית, קנו בקבוק גוורצ, ותפתחו חמ"ל טינדר. חתיכים ימינה - פצועים שמאלה. כמה ישיבות כאלה ותוך חצי שנה אתן במסיבת רווקות בצימר ביודפת.

בנים, יא שאקלים, יא אלופים, יא גדעיםםם נכון יש לכם ערב פרו של בתולים? אז אותו דבר, רק עם טינדר. גם יותר מוגן, גם יותר כיף, וגם תרגישו טוב שלא רק אתם לא קיבלת מאצ' מאוגוסט.


בקיצור, אל תפילו את עצמכם. מהיום, טינדר רק במצב מוצפן, רק ברשת הביתית.
או שפשוט תתחתנו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully