פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לעלות אליכם הביתה בדייט ראשון? תחלמו

   ההצעה לאינטימיות כבר בדייט הראשון חצופה, מקוממת ומעליבה, במיוחד בגלל ההשלכות שהיא מביאה איתה. חן חלפון קוראת לגברים: תתאפקו ותציעו בדייטים הבאים, לא הפעם

   טוב, חייבת לדבר על תופעה שחוזרת על עצמה ואנחנו כאילו מעלימים עין.

   בזמן האחרון יותר ויותר נשים כותבות פוסטים על כך שהן מדברות עם גבר, הכול טוב וזורם ואז, כשמגיע העניין של הדייט הראשון, הוא מציע באלגנטיות לבוא אליו.

   גבר אהוב שלי, אני פונה אלייך. תראה, יכול להיות שאתה באמת לא מתכוון לסקס וסתם בא לך לשבת בפנאן בבית על כוס יין, נגיד שאני אלך לפי הראש שלך - אבל אתה חייב להבין איך זה נתפס אצלנו, הנשים.

   חן חלפון (מערכת וואלה! NEWS)
   המממ... לא, אני לא אעלה אליך לדירה. חן חלפון

   אנחנו הנשים מאוד חרדות לשם שלנו גם ככה. בכל פעולה בדייט הראשון אנחנו תמיד חושבות האם זה בסדר, האם יצאתי "ילדה טובה". כן להתנשק? לא להתנשק? להיות יותר מדי נלהבת? לא להראות התלהבות? אז על אחת כמה וכמה לבוא אליך הביתה. לא נתפס טוב, לא בעיניי ולא בעיניך.

   שוב, לא פוסלת את כלל הגברים, יכול להיות באמת שיש כאלה שלא עושים עניין, אבל אנחנו תמיד נהיה חשדניות לגבי המניעים. למה? בגללכם!

   אתם מצחיקים אותי, כי מצד אחד באה לכם קלילות, ומצד שני רוב הגברים שאני מכירה מספרים לי "היא באה אלי בדייט ראשון הביתה", ומוסיפים כינוי גנאי זול ומעליב.

   אנחנו פה בקבוצה 60 אלף איש, רבים לא פעילים, רק צופים מהצד. הרבה נכנסים פעם בתקופה, הרבה פעילים ושותפים מלאים. תמיד בפוסטים כאלה יענו לי אלה שחושבים שהגברים שמציעים לבוא הביתה הם מגעילים ולא מכבדים. אין מצב שאין לי פה גבר שכן הציע וכן בעד.

   ואותך אני רוצה לשמוע!

   למה זה נראה לך סבבה להזמין אותי אלי הביתה בפעם הראשונה שאנחנו נפגשים? אני מכירה אותך כל כך טוב כדי להיות איתך בבית סגור? והאם זה יוביל לסקס כי מה לעשות, אנחנו לא בני 16, שותים קצת והאווירה כיפית - האם אתה תיקח אותי ברצינות יום אחרי? האם אתה תגיד "כן, היא בחורה רצינית?" או שתחשוב "רגע, אם היא באה אלי וזרמה איתי ככה בכזאת קלילות, אולי היא עושה את זה עם עוד כמה? לא בשבילי". עד כדי כך לא תשקיע לשבת איתי באיזה בר?

   עכשיו תגידו "נשים, איזה כבדות, אתן תזרמו מי שישמע למה כל דבר לחשוב. אז לצערי התשובה היא בגללכם. בגלל אותם גברים שמוצאים לנו שם רע דקה אחרי שעשינו מה ששנינו היינו שותפים לו. קחו לתשומת ליבכם ואולי תבינו שבנו זה פוגע ולא נעים. רק אז אולי תפסיקו.

   בסופו של יום, אנחנו פה כדי ליצור שינוי.