פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   שנה חדשה הגיעה, ממשיכים בעשייה

   חן חלפון מסכמת שנה מוצלחת ביותר ב"יומנה של רווקה", משיקה את הספר המדובר וחושבת כבר על רעיונות חדשים שיובילו אתכם, אולי, לחתונה

   שנה חדשה הגיעה, ממשיכים בעשייה

   אחרי הנשף הגדול, שנה ליומנה של רווקה, שנה למפעל חיי אם אפשר כבר לקרוא לזה ככה - הגלגלים מתחילים לנוע יותר מהר. כבר ברור לי וברור לכולם שיומנה של רווקה זוהי לא סתם עוד קבוצה בפייס, גם לא משהו שהולך להיעלם מחר או מחרתיים. הדגל הונף והוא פה כדי להישאר.

   יומנה הוא בלוג שהוקם למען שינוי בחשיבה ובכלל בעולם הרווקות ביחס בין דברים לנשים ולהפך, מקום לפרוק, להתפרק ולדבר על הכול. בנוסף, בקרוב ייצא הספר, פרויקט ההאדסטארט שהוא פיסה קטנה מכל אחד שמשתף ביומנה של רווקה, הצד שלו והצד שלה, שמנסה לבחון את הפער בחשיבה ברצונות שבין המינים. אולי נבין יהיה לנו קל להתנהל אחרת, לקבל או פשוט להיות סלחנים יותר?
   אז ממש תכף במדפים, ומי שהשתתף בהאדסטארט הספר יגיע אליכם לבתים.

   הקבוצה שוקקת בשאלות על נשף פורים שהיה אירוע ההיילייט שנה שעברה, גם השנה נערוך אותו כהלכתו בהוד הדר וים של שמחה, ט"ו בשבט חג קטנטן מלא במשמעות של צמיחה, לבלוב והתחלות חדשות. ככה גם נרקם לו רעיון בראשי, בתקווה שייצא לפועל ויהיה עוד מסורת מבית "יומנה של רווקה".

   לא מזמן ערכנו פיילוט בסגנון דייט בהפתעה. נרשמה הצלחה, אז חשבתי על רעיון קצת אחר, אפשר לומר גם סוג של פיילוט וטעימה לסדנאות ההולכות וקרבות של העצמה לנשים וגברים בנפרד, עם מנטורים ומנחים מובילים שגם אני ביניהם. הפיילוט החדש הוא מפגש היכרות והעשרה ל-20 חברים, 10 גברים ו-10 נשים, עם מנחה זוגיות ערב כיפי, שגם אם לא יוביל לחתונה, משהו אחר יתחיל משם.

   אני מאמינה בהתחדשות, מאמינה בשינוי מתוך שמירה על עניין, וכמו בזוגיות כך גם ביומנה, תמיד מחדשת וחושבת על רעיונות חדשים שמקפיצים ועושים עניין קצת אחר. אם זה הלוז החדש שבו גם יום הטבות - למען החברים, ככה באהבה.