פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   רווקים? קבלו את האירוע של השנה

   יש מסיבות פנויים פנויות, ויש את מסיבת סיום השנה של "יומנה של רווקה", שבה יהיו רק רווקים צעירים כמוכם. אז למה אתם מחכים? היכנסו לפרטים

   רווקים? קבלו את האירוע של השנה

   לכל המתלבטים, לאלה שלא החליטו, לאלה שלא באמת מבינים - אני רוצה להבהיר לכם משהו.

   הידעתם שהליין ההפקות של יומנה של רווקה הוא יחיד בארץ מסוגו? הידעתם שאתם נמצאים במקום שהוא יחיד בארץ מסוגו? הידעתם שאתם שותפים להיסטוריה? אני כמעט בטוחה שלא ידעתם.

   כשאני אומרת יחיד מסוגו, למה אני מתכוונת?

   כן, יש הרבה מסיבות ומפגשים של פנויים פנויות גרושים גרושות אבל חתך הגילאים הוא בדרך כלל 30-35 ומעלה. יומנה של רווקה פונה לגילאי 20-25 ומעלה שהם רווקים ורווקות מכל סוג. מתי הייתם בפעם האחרונה במסיבה מושקעת שבה יש רק צעירים שהם רווקים? מתי בפעם האחרונה הסתכלת על חתיך במסיבה ופתאום קלטת שיש לו חברה? באסה, נכון?

   אז פה אין מצב כזה, כולם רווקים ורווקות!

   בהפקות הגדולות שלי, חתך הגילאים מעורבב. אני קודם כל יוצרת משפחה. בהתחלה עוד אמרתי שמטרת הקבוצה היא שיח על חיי הרווקות ובית חם ,לא היכרות. רצה השם וכן נוצרו הכרויות ואפילו חתונות, כך שאישה בת 25 יכולה להכיר גבר בן 35 ואין פסול בכך, לכן אני לא עושה סלקציה.

   בשנה הזאת התהפכו חיי. עבדתי כמאמנת אישית ומנהלת חדר כושר, ולאט לאט כל הדברים נדחקו הצידה ויומנה של רווקה נהייתה המרכז. פתחתי את זה ממקום תמים ואישי, ולאט לאט ראיתי כמה מקום יש לזה וכמה אנשים חיכו לפרוק, לנסות להבין סוגי התנהגויות, להתייעץ לשתף. כמה כאלה שפתאום כל הסביבה שלהם נשואה, ומצאו חברים שהם באותו סטטוס, אם לבילויים או סתם לשתף בחוויות שעוברים במשותף. מישהו שיבין. הקבוצה נהייתה המרכז בחיי. אני בכל יום יושבת וחושבת מה לעשות, מה לשפר ומה להכניס כדי לתעל ולהפוך את העולם הרווקות ליותר טוב ונעים.

   היום אני גאה להגיד שזוהי העבודה שלי. אני עובדת קשה כדי ליצור שיפור ובכדי להפוך את יומנה למפעל חיים שייתן מקום לכל הרווקים והרווקות להתבטא ולפרוק את אשר על ליבם. עכשיו מפעל חיי חוגג שנה, שנה מדהימה עברה ואני מצפה לעוד שנים רבות כאלה - אחרי מסיבת השנה המטורפת שנחגוג הלילה.

   אני מתחילה לעבוד במרץ על ההמשך שלנו. הטבות מיוחדות לחברי יומנה.