פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אם אין סקס על הבוקר יש בגידה?

   אחרי שראתה ראיון עם אביבית בר זוהר, חן חלפון ממהרת להציב שאלות קשות לגברים ולנשים. תענו ותהיו כנים

   הדיון הזה מופנה בעיקר לגברים, אבל אשמח אם גם נשים ייקחו חלק. גברים, אשמח לתשובה כנה ואמיתית מבלי לפחד לקבל ריקושטים מאיתנו הנשים. נשים, אשמח אם תשמרו על איפוק וראש פתוח ותלמדו לקבל דעה שגם נוגדת לכן.

   בעקבות ראיון שראיתי עם אביבית בר זוהר ושמעתי את הדעה שלה כלפי העולם הגברי באמת מעניין אותי לשאול: האם גבר שיקבל סקס כל יום לא יבגוד? והאם לפני העבודה במיוחד, כדי לא "לשלוח" אותו חרמן ליום שלם?

   האם אישה שלא מתלבשת סקסי בבית וכן שמה טריינינג תגרום לכם לבגוד? האם זה מוריד לכם? האם אתם תעשו למען האישה שלכם הכל בתנאי שהיא תבשל, תכבס, תשקיע בעצמה, תהיה מטופחת ותיתן לכם סקס בכל מצב נתון? האם באמת כל הדברים האלה משחקים אצלכם תפקיד, אבל אתם פשוט פוחדים לחשוף אותם שלא תשמעו שטחיים?

   חן חלפון (מערכת וואלה! NEWS , חן חלפון)
   זמן להשיב לשאלות קשות

   הראייה שלי היא כזאת: אביבית בר זוהר היא אישה שנויה במחלוקת אין ספק. מה שאני אוהבת בה הוא שהיא מזכירה לי את עצמי מבחינת ביטחון ואהבה עצמית, אחת שלא מתנצלת על מה שהיא או מה שהיא אומרת. לא מסכימה כמובן עם כל מה שהיא אומרת, אבל בראייה שלה על עצמה ועל כך שהיא לא מתנצלת - אני מכבדת את זה.

   בנוגע לעולם הגברי, הייתי רוצה להאמין שהגבר שלי איתי כי אני סקסית בכל מצב נתון, ולא רק כי אני מתאמצת להיות או מתלבשת בהתאם. הייתי רוצה להאמין שסקס אני אעשה מתי ששנינו נרצה ונרגיש, שבא לנו מבלי לתכנן ולקום שעה לפני במיוחד כדי שלא ילך חרמן לעבודה. הייתי רוצה להאמין שהגבר שלי יעשה בשבילי הכול, גם אם לא אהיה במאה אחוז שלי. הייתי רוצה להאמין שאני בבית שלי, במקום הפרטי שלי, לא אלך על ביצים כל הזמן ואחשוב מה לעשות כדי שלא יבגוד בי, ואיך אני צריכה לספק אותו בדרך זו או אחרת.

   הייתי רוצה להאמין שהוא איתי מאלף ואחת סיבות ולא רק סקס. סקס זה דבר מרכזי וחשוב, אבל לא רק.

   אביבית בר זוהר גם אומרת שהיא לא תלך עם גבר שמרוויח פחות מ-60 אלף שקל בחודש. מה אתן אומרות על זה, נשים? וגברים, איך מצטייר לכם שאישה יודעת מה היא רוצה מה היא מאחלת לעצמה ואומרת שהיא רוצה גבר עשיר חד וחלק? האם הייתם מנסים בכלל?

   הראייה שלי לגבי כסף: כן, אני אוהבת כסף, לא אתנצל על זה ואני לא חייבת לאף אחד דין וחשבון איך לחיות את החיים שאני מאחלת לעצמי. למה זה תמיד נתפס כרודפת בצע או גולד-דיגרית?

   אשמח לדיון איכותי ואמיתי.

   לעמוד הפייסבוק "יומנה של רווקה"