פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה דעתך על הריצה במדריד?

   אירה דולפין שפשפה את העיניים ולא האמינה, אבל כשיצאה לרוץ חצי מרתון במדריד בלוויית 25 בנות, היא הבינה שמשהו גדול קורה פה. את החוויה הזאת היא לא תשכח עוד הרבה זמן

   מה דעתך על הריצה במדריד?

   אושר, דמעות, שמחה, התרגשות, כאבים, רעידות, פרפרים בבטן, אופוריה, אקסטזה - אין לי מילים לתאר את התחושה שיש לי בגוף.

   אם היו מספרים לי לפני כמה חודשים שאני ועוד 25 בנות נרוץ ביחד 21 קילומטרים במדריד, הייתי אומרת שאתם חולמים, וזאת פנטזיה תלושה. כמה הכנות, כמה כאבי ראש, כמה דאגות, כמה חפירות, כמה תלונות , כמה חששות - להוציא כזאת קבוצה גדולה לחו"ל, ועוד בנות שלעולם לא רצו מעולם כזה מרחק. אבל כמו בפינק רום, אתגרים חדשים נועדו להגשמה ואני בשוק מעצמי מכך שהקבוצה הזאת הגשימה את החלום ובגדול.

   אירה דולפין (מערכת וואלה! NEWS , אירה דולפין)
   חוויה מרגשת

   קשה לתאר במילים את החוויה של להיות בחו"ל עם מתאמנות שלך ולרוץ בפעם הראשונה חצי מרתון. ההישג הגדול הוא שכולן סיימו אותו, אף אחת לא ויתרה ועשתה מעל ומעבר, למרות שזמן ההכנה היה מאוד קצר והיו כל כך הרבה מנהלות ובעיות לפתור.

   בעשייה של כל כך הרבה דברים לכי ותפני עכשיו שעה, שעה וחצי כמה פעמים בשבוע לריצה. הרי חייבות להגיע מוכנות, ועוד להכריח איזה 20 בנות גם לרוץ איתך. כל זאת תוך כדי ניהול שוטף של 3 סטודיואים, 2 ילדים ושאר תוכניות והתחייבויות שיש לך.

   רצנו ביחד, כשקבוצה, אחת מעודדת את השניה. ההישג קבוצתי, מירוץ לנשים בלבד, אחווה תמיכה ומוטיבציה אין סופית.

   ברגע שנותנים לי פרויקט אני הופכת אותו להפקה, למשהו יותר גדול, שיהיה בלתי נשכח. אין על המתאמנות שלי בעולם, נענות לכל אתגר שלי, לכל פעילות ולכל שיגעון שאני מעלה על הדעת. ואנחנו כבר עם הפנים לאתגר הבא, כי אצלנו אין דבר כזה מנוחה.

   אירה דולפין (מערכת וואלה! NEWS , אירה דולפין)
   כשעובדים כצוות יש תוצאות