פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כשהחלטתי מי יצעד על המסלול בשבוע האופנה

   שבוע האופנה בניו יורק היה מטורף עבור און מקחל, והפעם מסיבה שונה: הוא היה בין השופטים שבחרו איזה דוגמנים יצעדו על המסלולים. ככה זה נראה מאחורי הקלעים

   אז למי שלא יודע עדיין, גבוה אני לא. אולי אפילו נמוך, לפחות לתעשיית האופנה.

   בכל אופן, שבוע האופנה אף פעם לא היה עבורי חשוב במיוחד, כי מסלול אני לא עושה. אבל שבוע האופנה הוא לא רק מסלול. עבור אנשים כמוני זה יותר לפגוש מעצבים, צלמים ולהיות במסיבות החשובות. בנוסף, יש ימי צילום באותם ימים, פרזנטציות ומאות אודישנים, כי כל התעשייה נמצאת שבוע שלם באותו מקום.

   השנה, בנוסף לפרזנטציות שעשיתי, כמה תצוגות שהוזמנתי לצפות בהן וכמה מסיבות כמובן, נפלה עליי ההזדמנות להיות בפעם הראשונה בצוות הקאסטינג של התצוגה של אוליביה פאלרמו לבננה ריפאבליק והתצוגה של מאלאן ברטון. זו זכות ענקית לילד כמוני, שחברות ענק כאלה וצוות הקאסטינג שלהן רוצים שתחליט ביחד איתן מי יהיו הדוגמנים והדוגמניות שיצעדו השנה על המסלול.

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   עבודה קשה הייתה לו. און מקחל

   אז איך זה לשבת בצד השני של החדר, לא לעמוד מול עשרה אנשים בוחנים ולהיות יפה?

   המעמד מחייב, צריך להיות מאוד מדויק בבחירות של מי לדעתי הכי מתאימים ולמה, אבל מעמד הרבה פחות לחוץ. אני רואה את הדוגמנים. כולם שמות גדולים שנבחרו מתוך מאות להיות כאן היום בקאסטינג. ועדיין, רואים על הפנים את החשש ואת הלחץ שמביא אתו שבוע האופנה ואת זה שיש לאותו דוגמן או דוגמנית עוד 15 אודישנים היום. אז אני הייתי הדמות המבינה ברגע שנכנסו לחדר האודישנים. אני היחיד בשולחן שעבר מול אותן עיניים בוחנות לא מעט פעמים.

   בעיה מרכזית - כשמגיעים לקאסטינג חברים וחברות שלך, ועכשיו אתה צריך לשים את הרגשות בצד ולהיות סופר מקצועי. זה בהחלט לא קל.

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   נראה מותש אבל מרוצה. און מקחל

   אז מה עוד היה לנו בשבוע האופנה?

   שורה ראשונה בתצוגה של פרויקט מסלול, ותודה להיידי קלום אהובתי. תצוגה של מרשסה כמוזמן של לקסוס, שמתייחסים אליי כמו למשפחה כל עונה מחדש. מדידות של קלווין קליין בכל יום בערך בחודש האחרון, כי אני דוגמן מידות של החברה ועליי בעצם בונים את מה שאתם שם קונים במידה S. סתם שתדעו.

   הסטייליסט שלי, שעבד שעות נוספות למצוא לי לוקים לכל אירוע ואירוע וסבל את השגעונות שלי ושל נעמי קמפבל בשבוע האחרון, הוא ללא ספק זה שצריך חופש ממני עכשיו. והיו עוד תצוגות, מסיבות, פרזנטציות ובעיקר הרבה חוסר בשעות שינה. אה וגם נעמי קמפבל אחת וחיבוק של קים קרדשיאן, שעשו לי את השבוע הרבה יותר מהמם.

   אז זה היה שבוע האופנה שלי. ועכשיו, הלכתי לישון קצת עד שבוע האופנה של פריז בעוד מספר שבועות.

   לעמוד האינסטגרם של און מקחל