פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   להתחיל מחדש את החיים הישנים

   אחרי חמישה חודשים סוערים וכניסה לעולם שלא הכירה, אורנה דנינו עושה צעד ראשון למחוזות שידעה ובהם הייתה טובה בעבר. זה הזמן להגיד תודה ולצאת לדרך חדשה

   אורנה דנינו (מערכת וואלה! NEWS)
   נכנסת למעלית בדרך למקום החדש. אורנה דנינו

   דלתות נפתחות, התחלות חדשות.

   עולה במעלית לקומה 12. הדלת נפתחת. משרדי ההייטק, ההנהלה, אני לעצמי. רגל ימין, בהצלחה!

   מתיישבת כאן עם הקפה בנוף הקסום הזה, מניחה את התיק כאן במשרד, עכשיו רשמית חוזרת לשגרה.

   בלילה שבין שבת לראשון לא עצמתי עין. התרגשתי, מחשבות רבות התרוצצו לי בראש. 8 חודשים חלפו מאז אותו היום בו צעדתי לשינוי נוסף בחיי, עליתי במדרגות אל הלא נודע, בית האח, הדלת נפתחת ואני משאירה אחרי שובל עשיה של 37 שנים, סוגרת כניסתם אחרי, מנשקת את המזוזה ומתפללת: "בשם ה' נעשה ונצליח"..

   אורנה דנינו (מערכת וואלה! NEWS)
   עולם הזוהר נשאר מאחור. אורנה דנינו

   99 ימים של הרפתקה סגורה ומטלטלת, חוויה שאין דרך לנתח, שאין לה הסבר במילים. חוויה שכל תיאור שארשום לא אוכל להעביר דרכו את העוצמות שבה. והנה היא חלפה, ובאותו הנוסח בו נכנסתי בחרתי גם לצאת. הדלת נפתחת: "טוב להודות לה'" על מה שהיה ושיהיה.

   הפכתי לדמות ציבורית ידועה, האנונימיות נמוגה, פגשתי אנשים מדהימים שתומכים ומחזקים, מעריצים ומקריבים מזמנם בשבילי, התרגשתי. פה גם הזמן לומר לכם תודה, תודה גם לילדיי היקרים לי מכל ומשפחתי המדהימה. תודה גם לך, אלי הגרוש שלי, הוכחת לכולם שאפשר גם אחרת.

   אורנה דנינו (מערכת וואלה! NEWS)
   מבניין הטלוויזיה למבנה המוכר של עולם ההייטק

   5 חודשים מאז נפתחה דלת אותו בית. התראיינתי, קפצתי מהשקה להשקה, אירועים ומפגשים, סדנאות בישול והפקות אופנה, מימשתי את התחביבים שלי של שעות הפנאי בתקופת המנוחה, השלמתי פערים עם משפחתי היקרה, התחברתי לעצמי מחדש.

   עכשיו, אחרי נחיתה רכה ונעימה ,פותחת את דלת המשרד החדש וחוזרת ל-14 שנות הקריירה, המקום האהוב והידוע שלי, בו השקעתי את מירב כישרונותיי המקצועיים. לשם אני משתוקקת כבר לחזור. בדרך שעשיתי הפנמתי, למדתי ועכשיו גם יודעת כי אקח איתי את הדבר הזה לעוד המון שנים. עכשיו הזמן לומר מזמור לתודה.

   דלת נפתחת, רגל ימין. בהצלחה!