פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   להיות במשדר חי של MTV: חשש שהפך לחלום

   און מקחל הגיע למסך הגדול באולפנים של MTV בטיימס סקוור, וחשש מאוד מהעובדה שיעביר את המשדר בלייב. לאחר שעשה את זה החשש הפך לא להקלה, אלא לזיכרון טוב שיישמר זמן רב

   הקיץ הייתה לי את ההזדמנות לבלות כמה ימים באולפן הקיץ של MTV בטיימס סקוור ניו יורק. נכחתי בתוכנית יומית בה מארחים סלבס וזמרים, משחקים עם הקהל בבית ומדברים על חדשות עולם המוזיקה.

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   אירוע מלחיץ שעבר בשלום. און מקחל

   בהתחלה הזמינו אותי להתארח ולדבר על אינסטגרם, איך זה עובד בשבילי ומה סוד הקסם שלי שם. מפה לשם, היה להם כיף איתי ולכן ביקשו שאבוא שוב ושוב לשחק משחקי קיץ ולהעביר את תוכנית הלייב עם הצוות המדהים.

   בהתחלה, כשאומרים 'לייב' זה מלחיץ. אין עריכה, ובנוסף אני לא רואה מרחוק כל-כך טוב, מה שמקשה עלי לקרוא את הפרומטר. ומה אם המילים יתבלבלו לי? ומה אם אני לא אשמע מה אמרו באוזניה?

   אז אחרי כמה פעמים אתה מבין שאין יותר כיף מלייב. ברגע שאתה מצלם זה משודר ואין דרך חזרה. כן, נראיתי סבבה, השיער לא היה מדויק. עשיתי פרצוף מטומטם. זה לא חשוב. כי זה כבר שודר ונגמר.

   הרבה פעמים יצא לי להגיד לא לעבודות שידור חי כי פחדתי מזה והרגשתי שזה לא מתאים לאופי שלי ושאצא מטומטם. יש לי נטייה כזאת. אני אוהב שהכול עשוי, ערוך ומושלם ושהצוות שלי מוודא שכל מצלמה באולפן מצלמת אותי מהצד שאני אוהב. הקיץ הזה ב-MTV הוכחתי לעצמי שהדבר שהכי פחדתי ממנו יכול להיות הכי כיף בעולם. בגדול, הבנתי שאני יכול להיות מצחיק גם מול מיליוני צופים בשידור חי.

   מה שאני רוצה להגיד הוא שאף פעם אל תגידו לעצמכם לא למשהו שאתה בכלל לא יודעים עליו. תמיד צריך לנסות. ומה הכי גרוע, שתעשו קצת פאדיחות בשידור חי? שטויות. עשיתי את זה. היה מצחיק.

   עקבו אחרי און מקחל באינסטגרם

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   תנו לי רק קצב, אורות נוצצים