פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עם נעמי קמפבל, קאן, שם ובכל מקום

   און מקחל, למי שלא מכיר, הוא העוזר האישי של נעמי קמפבל. את אחת החוויות המרשימות עם הבוסית הוא לוקח מפסטיבל קאן, במיוחד הרגע ההוא שבו החלו חגיגות יום ההולדת. שלה, כמובן

   אז רציתי לשתף אתכם בחוויות שלי מפסטיבל קאן. ילד מרחובות שמעביר שבוע וחצי בצרפת עם נעמי קמפבל, ליאונרדו דיקפריו, קייט מוס, קנדל ג'נר ומי לא בעצם?

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   חוגגים עם הבוסית. און מקחל ונעמי קמפבל

   למי שעוד לא יודע, אני העוזר האישי של נעומי קמפבל בחצי שנה האחרונה. וכן, אחד האירועים החשובים של השנה הוא פסטיבל קאן. השטיחים האדומים, המסיבות עד אור הבוקר ומאות הצלמים. זה מה שמושך את כל תעשיית הבידור לצפון צרפת. המטרה הראשית של הנסיעה שלנו הייתה האירוע צדקה השנתי של נעמי וארגון הצדקה שלה. זהו אירוע מאוד גדול ומתוקשר שעבדנו עליו במשך כמה חודשים טובים, עם רשימת מוזמנים של השמות הכי מוכרים ולוח זמנים של האירוע אולי הכי נוצץ שהיה בפסטיבל קאן השנה.

   לעמוד האינסטגרם של און מקחל

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   לא פשוטים, החיים האלה

   אז כשיש אירוע כל כך נוצץ, כשהכול מושלם עד למזלג שבשולחן, איך זה נראה מבפנים?

   בעיקר לחץ, המון לחץ, צוות ענק שעובד שעות נוספות, מאפרים ומעצבי שיער שהוטסו במיוחד, סטייליסטים שלא ישנו בלילות כדי שיהיו לנו את הבגדים הנכונים ומעצבי על שדאגו שהשמלות לא יזוזו ויראו טוב מכל פינה.

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   קשה בטיסה, קל בקרב. טוב, לא באמת קשה בטיסה

   ויש אותנו, שרצים ממסיבה למסיבה, מצילומים לראיונות ולשטיח האדום המפורסם של פסטיבל קאן, מנסים להספיק הכול ועוד לחגוג לנעמי יומולדת. בין אירוע לאירוע, אנחנו עולים על סירות ענקיות בלילות לבלות קצת עם אנשים כמו ליאונרדו דיקפריו, קייט מוס, קנדל ג'נר, בלה חדיד, היידי קלום ומי לא. ישנים שעתיים ומתחילים יום חדש של מלבישים, איפור שיער וקדימה שוב ראיונות, שטיחים אדומים, אירועים ומסיבות ושוב אני ונעמי מוצאים את עצמינו בבוקר שאחרי אוכלים ארוחת בוקר ונכנסים לישון לשלוש שעות.

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   צריך לישון לפעמים. או שלא

   לא סתם אומרים שיש לפסטיבל קאן קסם מיוחד. בתור אחד שכבר היה בכל מקום וראה הכול, יש שם אווירה אחרת, שבוע וחצי במקום אולי הכי יפה בעולם עם האנשים שמובילים את התעשייה הנוצצת הזאת.

   חוויות שאני אזכור מאותם ימים: חד משמעית, את ליל יום ההולדת של נעמי קמפבל, כשלאחר שנגמר אירוע הצדקה שלה הלכנו לפתוח את החגיגות באמצע הלילה על סירה רק קייט מוס, ליאונרדו, היא ואני. כמובן שאזכור את ארוחת הבוקר היומית שלנו, כשהיינו נרדמים על הביצה המקושקשת יומיום וגם את הטיול לישראל שהתחלתי לתכנן יחד עם קנדל ג'נר. אה, וכמובן את העובדה שליאונרדו בכבודו ובעצמו יודע עכשיו איך קוראים לי.

   און מקחל (מערכת וואלה! NEWS)
   יום הולדת בלתי נשכח