פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הגיע הזמן לנוח, ואם לעשות את זה, אז בסטייל

   בלי לבקש חופשה ארוכה מהבוס, בלי לעזוב את הבעל והילדים להרבה זמן. אורנה דנינו מצטרפת ל-BUZZIT ויש לה עצה איך להטעין מחדש את המצברים

   אורנה דנינו (יח"צ)
   ברוכה הבאה למועדון. אורנה דנינו

   הגיע הרגע הזה שבו אנחנו צריכות לנוח, לשנות אווירה, לעצור רגע את המרדף אחרי הזמן. אני יודעת כמה מבפנים בוער לך לצאת לחופשה מחיי השגרה.

   מחול הזמן אינו פוסק - יקיצה בשעה מוקדמת, טיפול בילדים, עבודה במשרה מלאה ושעות מרובות, בבית: כביסות, נקיונות, קניות, בישולים ועוד, גם בן הזוג מצריך עבודה, זוגיות היא הרי משרה בפני עצמה.

   אורנה דנינו (יח"צ)
   לקחת את החברה ופשוט ללכת

   מה בכלל רציתי? שלווה רגעית, במקום קרוב, שלא תצריך ממני סידורים אינסופיים. מצאתי אותה ואני מאמצת אותה וממליצה עליה לכל אישה.

   קחי תיק שימי בגד אחד, סאטן לשינה, מוצרי קוסמטיקה שלך הבסיסיים וסעי עם חברה ללילה אחד למלון. שעה נסיעה מהמרכז ואתן בעיר הבירה. האוויר הצלול, המקום השונה מאזור המגורים העמוס שלכן.

   היכנסו לעמוד האינסטגרם של אורנה דנינו

   אורנה דנינו (יח"צ)
   כיך שהכול מוכן בשבילך ורק בשבילך

   הרגע הזה שבו אתן נכנסות לחדר במלון, המיטה מוצעת לכבודכן. הניחו את התיק, שבו ותיהנו מהנוף ומהאוויר המחודש. צאו לארוחת ערב, טיילו ברגל, לכו להופעה, עשו משהו שאתן לא עושות בשגרה.

   לילה אחד במלון, הרגע בו תרגשו נסיכות ולכבודך כאן הכול מוכן. לכו לשינה בלי שעון שמצלצל ומעיר בבוקר, בחדר אוכל בארוחת הבוקר, אכלו כיד המלך, בלי לחשוב על קלוריות. פשוט תיהנו.

   אורנה דנינו (יח"צ)
   רק לשבת ולשכוח מהצרות

   לא, אין צורך בחופשה ארוכה מהעבודה, שממילא לא תמיד מתאפשרת, גם לא צריך לעזוב את הבעל ו/או הילדים לימים מרובים והחשוב לא פחות - מדובר בהוצאה כספית נמוכה יחסית.

   זהו, הנעת מצברים. חזרי עם חיוך לבית שלך, מיכל הדלק המלא והמחול המחכה בביתך יוכלו לשמן ציריות ולחדש את הכוחות.

   רגע של נחת - הכי מומלץ.