פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לכבוד ט"ו באב: ככה מפיקים אהבה

   יום האהבה נועד לזוגות? לא בהכרח. עבור דניאלה אלטר, כל יום שאפשר לחגוג בו הוא סיבה למסיבה, ולכבוד ט"ו באב היא הרימה את הפקת האופנה "but first, you should LOVE yourself". קודם תאהבו את עצמכם. במידה, כן?

   ט"ו באב והוולנטיינס מפלחים את האוכלוסיה לשניים: זוגות שאוהבים, מחכים, וחוגגים את הימים הללו, ומנגד, זוגות שרמת הענין שלהם בציון היום הזה שואפת למינוס 7. איפה אני ממוקמת בין שני הקווים המקבילים הללו? אפשר להגיד שבמרכז. מצד אחד, אין צורך להגזים ואפשר לבקש מהכנר שעומד לי מתחת לחלון לחזור הביתה, אך מהצד השני אם יש סיבה למסיבה - מה, לא נחגוג ונמצא תירוץ טוב ללכת לאכול בצפרה? נחגוג!

   דניאלה אלטר (מערכת וואלה! NEWS)
   אם יש הזדמנות לחגוג, למה לא?

   לכבוד המאורע, יצרתי הפקה בסימן "but first, you should LOVE yourself". אני מכירה לא מעט נשים וגברים שבטוחים שהרגע שבו הם ימצאו את נחלתם יהיה הרגע בו הם יכירו את החצי השני שלהם. ואני אומרת - לא! שלמות ואהבה עצמית (עד גבול מסוים כן?) הם נקודת ההתחלה בתוכנו והבסיס לכול. כשנאהב את עצמנו, נוכל לאהוב את האחר. כשנכיל את עצמנו, נוכל להכיל אדם נוסף. וכשנשלים עם המגרעות שבנו, נוכל להיות פחות שיפוטיים כלפי העומד מולנו. האהבה מתחילה בנו (עד כמה שזה נשמע קלישאתי, וכן, אני יודעת שככה זה נשמע). התלבטתי רבות מה לכתוב בפוסט העוסק באהבה, על מה לפרט ועל מה פחות, את מה לספר ומה לשמור לעצמי, ויותר מהכל, איך זה לא ייצא קיטשי וצפוי מראש. לבסוף בחרתי להתמקד במסר.

   דניאלה אלטר (מערכת וואלה! NEWS)
   לעשות לבד כל מה שעושים בשניים

   ההפקה והתמונות עוסקות בכוח הנשי, תוך שילוב הנאות החיים והדברים שאנו לרוב נוהגים לעשות "בשניים". והמסר? תאהבו את עצמכם לפני הכול!

   צילום: שגיא ארגי
   סטיילינג: שגיא ארגי ודניאלה אלטר
   הלבשה: "AMOR"-Dolce & Gabbana.
   "Factory 54- "Juicy couture, Self Portrait
   איפור: ליטל שליט
   שיער: אריאל אהרון

   דניאלה אלטר (מערכת וואלה! NEWS)
   משולש פיצה, ללא ספק אחת מהנאות החיים
   דניאלה אלטר (מערכת וואלה! NEWS)
   דניאלה אלטר (מערכת וואלה! NEWS)