פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בואו לזעוק את זעקת ההורים הגאים

   אביחי דעי שירת בצה"ל, משלם מסים ומייצג את המדינה, ולכן גבר עלבונו כשנודע לו שהמדינה החליטה להתנגד לאימוץ ילדים על ידי קהילת הלהט"ב. בפוסט אינסטגרם שהעלה הוא לא שותק, וקורא לכולם: "בואו להפגנה ביום חמישי"

   מתחילת השבוע נוצרה סערה, בעקבות הודעת המדינה לפיה היא מתנגדת לאימוץ ילדים על ידי הומואים ולסביות. אביחי דעי, איש אופנה ולייפסטייל, מתקומם כנגד התופעה. בפוסט אינסטגרם שהעלה, עודד דעי להגיע להפגנה המתוכננת ביום חמישי מול קרית הממשלה בתל אביב.

   "היי מדינה, מחוקקים וחברי כנסת", כתב דעי באינסטגרם," המדינה רועשת וגועשת כבר שלושה ימים עקב הודעתה שהיא מתנגדת לאימוץ ילדים בידי זוגות הומואים ולסביות. אני תוהה - האם להתפאר במצעדי גאווה, בכמות אדירה של תיירים שמגיעים כל שנה ומכניסה מיליונים לקופת המדינה, לדגל שאתם מנופפים בו שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית ופתוחה, ואת הזכות הכי בסיסית של אדם להיות הורה אתם שוללים? האם זוהי דמוקרטיה ואי שפיטת אדם על פי גזע, דת או מין?

   "שירתי בצבא, אני משלם מיסים, אני מציג את המדינה שלנו בכל מקום שאני מגיע אליו בראש מורם ובגאווה ענקית. האם זו לא יריקה בפרצוף שאת הזכות הבסיסית של אדם אתם לוקחים? זאת לא אפליה? המשפט שהכי הכאיב לי בטיעון הוא "להעמיס מטען נוסף על הילד". האם נחשפתם לילדים שגדלו במשפחה חד מינית? על פי מה השפיטה נעשית? לכל אדם מגיע להיות הורה. יום חמישי בשעה 18:00 מול קרית ראש הממשלה בתל אביב. בואו לזעוק את זעקתנו".