אינסטגרם ופייסבוק הרסו לכן את הים

היום נשים כבר לא הולכות לים כדי ליהנות ולהשתזף, הן הולכות כדי לתת הוראות בימוי לפני שהתמונות זורמות לרשתות החברתיות. חן חלפון חושבת שקוקו פשוט וביקיני יספיקו. אחרי הכול, הגברים מסתכלים לכן רק על הטוסיק

היי בנות. בואו נדבר על זה רגע, כי לא הבנתי, בנות בים...

למה ללכת לים כאילו אתן הולכות לאירוע? עזבי את העובדה שאת צריכה להתעורר שלוש שעות לפני, כאילו את מתארגנת ליום חתונתך. מאמי, את רק הולכת לים, פאקינג ים! למה לעשות פן, להתאפר, לשים עקבים (ראיתי כמה כאלה, אחת מהן הלכה בזיגזג על החוף, בבאסה).

למה לא להיות אתן? ים, חוף, שמש, חם כל-כך שאפשר לטגן לך על הראש ביצת עין, למי אכפת מאיך שאני נראית? בינינו, הגברים גם ככה מסתכלים לנו רק על הטוסיק. אם תשאלו אותי, אוספת לקוקו מנקות עם משקפי שמש, בגד ים וסיימנו.

חן חלפון (באדיבות המצולמים)

למה להתאפר? תאהבו את עצמכן במראה הטבעי. אבל לא, אלה אינסטגרם ופייסבוק שדפקו לכן את המוח. באות, מצטלמות שעה בזווית הזו ובזווית הזו, ודופקות חיוך עקום לחברה, שלא מקשיבה להוראות הצילום.

חלאס, לא הלייקים יעשו אותך מאושרת. שחררי את התמונות (סתם לא באמת, עד 5 דקות צילום, זה מקובל. כמוני). תשבי בשמש ותצלי את עצמך כמו חציל מטוגן. בערב את תודי לי, כשתראי את השיזוף.

אני הייתי חן, והלכתי להתאפר... סתם, נראה לך? אני הכי אני כשקוקו מנקות לראשי.

עוד מחן חלפון

עמוד "יומנה של רווקה" בפייסבוק
"