פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אפילו מהאוכל אפשר להכין ציור

   בשביל הצייר לירן ורדיאל, אמנות היא דרך חיים ולא רק דרך להתפרנס. לכן, כמעט כל דבר שהוא עושה בחייו מלווה בחוש אסתטי גבוה, וגם כשהוא מכין ארוחת ערב לאשתו זה נראה כמו ציור. פייר, אנחנו קצת מקנאים. רומנטיקן עד הסוף

   אז האייטם הפעם נוצר בגלל משהו שקורה לכל אחד מאיתנו (בעיקר לזוגות שבינינו) - הרגע הזה שבו צריך להגיש ארוחה לבן/בת הזוג. עבור חלקנו זו ממש משימה, חלקנו האחר אוהב את זה מאוד. אני רק נותן את הטוויסט הקטן שלי.

   מי מאיתנו לא הגיש אי פעם ארוחה למישהו אהוב? טוב, אם לא ארוחה אז משהו קטן - סנדוויץ', חטיף, ממש בקטנה. לאחרונה החלטתי שאחרי המון זמן שאשתי היקרה דואגת לפנק את הבטן שלי, הגיע הזמן שגם אני אפנק אותה בהתאם. אם לומר את האמת, הניסיון שלי במטבח מסתכם בעיקר בחביתות/ביצות קשות/ביצות עין/מקושקשת, ואם ממש בא לי לגוון אני מוסיף ירק לחביתה. אמרתי לאשתי שאם אני פחות טוב בבישול, לפחות בצורת ההגשה אשתדל יותר.

   לירן ורדיאל מכין אוכל (מערכת וואלה! NEWS)
   כל הצילומים: לירן ורדיאל

   מצאתי את עצמי מכין דברים שהם באמת פשוטים, אך החשיבה על צורת ההגשה וההגשה עצמה ריתקה אותי - איך לכל מרכיב יש חשיבות במיקום שלו על הצלחת, ברמת הצבע, הצורה, המשפחה. אני מוצא את עצמי מכין ארוחה של 10 דקות, אבל יושב עוד 45 דקות. חושב, משנה וממקם את הגזר כאן ואת העגבניות שם. רגע, ומה עם הלימון? איפה נניח אותו? לימון מוסיף המון.

   לעמוד האינסטגרם של לירן ורדיאל

   לירן ורדיאל מכין אוכל (מערכת וואלה! NEWS)

   כמובן, לפני שאני מגיש לה, אחרי שעוד רגע התיאבון נעלם, חייבים לצלם ולתעד, מכל זוית.

   הנה זה מגיע, עד אליה - צלחת עם מעט בישול מחושב והרבה אומנות פשוטה, ממש דו שיח בין החסה לטונה, בין העגבנייה למלפפון. ואיך ידעתי שהצלחתי? היא ישר מצלמת לפני שהיא אוכלת. עשיתי את זה, עברתי את מבחן האוכל האמיתי!

   לירן ורדיאל מכין אוכל (מערכת וואלה! NEWS)

   בפסח האחרון, כשהתבקשתי להכין לנו (וכשהיא אומרת "לנו" היא מתכוונת בסך הכול לעצמה, אם נדייק) מצה עם שוקולד, חשבתי על איך אני הופך את המצה והשוקולד למשהו שהוא קצת אחר, פחות מיושן, יותר מדליק, פחות הארד קור, עם יותר צבע.

   אני באמת חושב שלכל מרכיב שנמצא אצלנו במטבח יש פונטציאל לארוחת גורמה, גם חצי העגבניה שכרגע יושבת אצלנו במקרר.

   לירן ורדיאל מכין אוכל (מערכת וואלה! NEWS)
   לירן ורדיאל מכין אוכל (מערכת וואלה! NEWS)