פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   ככה נראיתי לפני עשר שנים

   מאמנת הכושר אירה דולפין העלתה לאינסטגרם תמונה ובה היא חושפת כיצד נראתה ב-2007: "פעם נראה לי שלהיות רזה ללא שריר זה יפה וסקסי, אבל היום אני מרגישה ונראית יותר צעירה". וכמה זמן היא מאמנת כושר? לא תאמינו כשתגלו

   אירה דולפין נחשבת היום לגורו כושר מוביל בישראל, אבל זה לא תמיד היה כך, מסתבר. מאמנת הכושר העלתה היום (רביעי) תמונה באינסטגרם, ובה השוואה ללוק שלה לפני עשור והיום.

   אירה דולפין (צילום מסך)

   "כן כן, זאת אני בתמונה, לפני 10 שנים (יש תאריך אפילו למטה)", כתבה דולפין, "פעם, לפני הרבה זמן, לא הייתי בענייני כושר תזונה בריאה, מוטיבציה וכאלה.. סתם בחורה רזה בלי שאיפות גבוהות מדי. אני כל הזמן מעלה תמונות של בנות שעברו אצלי תהליך, אז שתדעו שגם אני עברתי אותו, פשוט בסטנדרטים ובממדים שלי. כולנו עוברים סוג של תהליך. אני כאן להראות לכן שזה אפשרי".

   דולפין המשיכה: "לפני 3.5 שנים נהייתי מאמנת כושר לראשונה ( כן, כן, כל זה בשלוש שנים) והתחלתי להתעסק בתחום התזונה, בפיטנס ולהוביל אורך חיים בריא. לפני שהתחלתי לשנות "גופות" של נשים אחרות, ניסיתי את השיטה שלי קודם כל עליי. עשיתי את זה באימוני כוח, בשילוב של סיבולת לב ריאה, טאבאטה, היט, פונקציונלי וכל מה שאני עושה לבנות שלי בסטודיו הוורוד שלי, ביחד עם הצוות המאומן והמקצועי היותר שיש לי ושבניתי בעשר אצבעות. פעם היה נראה לי שסתם להיות רזה ללא שום שריר וכאלה זה יפה וסקסי. בינינו, אני מרגישה ונראית צעירה יותר בתמונה הנוכחית".

   ולסיכום: "כל מי שחושבת שאי אפשר לשנות את הגוף שלה כי 'ככה הוא כבר מלא שנים' ו 'זו גנטיקה' - זה לא נכון. אפשר בעזרת עבדה נכונה של תזונה וכושר וסדר יום נכון לשנות הכול".