החגיגות היו כיפיות, אבל החברים חשובים מהכל

ירדן חי חגגה בתחילת יולי 25 ונהנתה מכל רגע, אבל לפני שהכול נגמר היא עצרה, הביטה סביבה והבינה שמה שעשה לה טוב במיוחד הם החברים שחגגו יחד איתה. חוץ מזה, אתם צריכים לבחור איזו שמלה מתאימה יותר, השחורה או הוורודה

זהו, תמו רשמית חגיגות קרנבל יום ההולדת 25 שלי. הן לא היו מבזות אף בת-מיצווש או Super sweet 16 של MTV.

החגיגה החלה עם חבר טוב שלי ועוד הרבה חברים טובים שבאו לשמוח איתנו. סגרנו את ה-roof top הכי מגניב בעיר והרמנו לא מעט כוסות "לחיים". תמיד מרגש כשחברים באים לשמוח בשמחתי. אחר כך המשכנו להופעות במועדון נוסף בעיר ואפילו עליתי לבמה, הייתם מאמינים?

שום אירוע לא מושלם ללא השמלה המושלמת, ולשמחתי הרבה הגשימו לי חלום פרטי כשתפרו לי במיוחד שמלת סאטן ורודה של NOX Tel Aviv לפי המידות שלי. וואו, המחמאות לא הפסיקו להגיע כל הערב!

החגיגה השנייה נערכה ממש ביום ההולדת שלי ב-5.7. הזמנתי את החברה הכי טובה לארוחת ערב ויין ואז המשכנו לפזז בדאנס בר. מה אני יכולה להגיד? אני פשוט אוהבת לרקוד. את מרתון החגיגות חתמתי יומיים לאחר מכן, במועדון הבית שלי ISMI SALMA. המקום עוצב בסגנון הוואדג'-קוטור, וכמובן שגם באירוע הזה לא יכולתי לוותר על שמלה שחורה וקלאסית ששוב, נתפרה במיוחד עבורי ולמידותיי.

בשמלה הוורודה של NOX Tel Aviv

כמה מילים לסיכום. עם כל הדינאמיות, המוזיקה והבלאגן, עצרתי לשנייה. הסתכלתי על המקום, לא יכולתי שלא להתרגש ולהוקיר את הרגע. לא, לא מהשטיח האדום ולא מהשמפניות, אלא מהאנשים שהגיעו, החברים שלי שליוו אותי בכל צעד בחיים שלי: החל מהיסודי, תיכון, מכל תפקיד ופרויקט בצבא, מכל טיול, מכל קמפיין, מכל ביזנס ואירוע. זה הדבר החשוב ביותר - האנשים. לא מובן מאליו שהם באו לחגוג איתי פעם אחרי פעם (וחלקם אפילו לא גרים בתל אביב). זכיתי לקרוא להם חברים. תודה.

ובשמלה השחורה של NOX Tel Aviv

אז איזו שמלה מתאימה יותר?