פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המפלצת הזאת כבר תביא אותי לאלסקה

   אחרי שרכבו שבק חיים בפורטלנד, פלג כהן הגיע לאלברטה ושם שכר חיה רעה שאמורה להוציא אותו לדרך חדשה. על הדרך, הוא נותן לנו טעימה ויזואלית מהחוויה הזאת שנקראת מערב קנדה

   זוכרים שרכבו של פלג כהן, אותו רכש בלוס אנג'לס, שבק חיים בפורטלנד? אז עכשיו הוא שכר רכב חדש באלברטה, קנדה, בדרכו אל היעד הסופי: אלסקה. הנה הסיפור שמסביב.

   "כמו שאתם ודאי יודעים, הרכב שלי מת לאורך הדרך בפורטלנד, ולמרות זאת החלטתי לנסוע צפונה לקנדה", מספר פלג בפוסטים חדשים באינסטגרם ובפייסבוק, "לא ממש הייתה לי תוכנית, אבל ידעתי שבסוף אני אמצא דרך להמשיך את המסע שלי לאלסקה.

   "איכשהו, קובי מצא שהכי זול לשכור קרגו ואן בקלגרי. תכלס, זה סוג של רכב הובלה. לפי מה שהבנו אין ממש ביקוש לרכבים מהסוג הזה בזמן הקיץ, ולכן המחיר היה זול יחסית (כמעט חצי מחיר מרכב קומפקטי) . בבוקר, כשהלכתי לאסוף את הרכב, הפקידה הייתה נחמדה בצורה בלתי רגילה וכאשר היא שמעה שאני עושה רוד טריפ לאלסקה, היה נדמה שהיא מתרגשת יותר ממני.

   "בקיצור, היא לקחה אותי אל הקרגו ואן בחניה ומיד ידעתי שלא הולך להיות נוח לנהוג בדבר הזה כמעט 10,000 קילומטרים. הדלק בכלל יהרוג אותי.

   "ליד עמד לו טנדר חדש של פורד. שאלתי אותה אם אני יכול לקחת את הטנדר במקום הקרגו ואן באותו מחיר. היא חייכה ואמרה 'כן, למה לא?'

   "אז אם מישהו במקרה צריך טרמפ לאלסקה או חזרה דברו איתי. יש לי הרבה מקום פנוי.