מה אתם יכולים ללמוד מהשיעור הזה?

לאנשים יש נטייה להתכנס בתוך עצמם ולשקוע אחרי סיטואציות רעות, אבל הם שוכחים שיש להם עוצמות פנימיות, שאפשר להרים את הראש. מורן אייזנשטיין מפצירה: אל תתנו לעצמכם ליפול, נצלו את הסיטואציה כדי להתחזק

משפט אחד תשאלו את עצמכם תמיד: מה אני צריך ללמוד מהשיעור הזה?

אלוהים ברא כל אדם עם כוח ועוצמה. לפעמים אנחנו שוכחים כמה כוחות יש לנו בפנים, כמה רצון. החיים מובילים אותנו למקומות כל כך נמוכים, שלפעמים קשה להתרומם מהם ולהרים את הראש, להסתכל קדימה, לקבל את השיעור באהבה, להגיד "זה יעבור" ולעשות שזה יעבור.

די לוותר!

מורן אייזנשטיין (באדיבות המצולמים)
תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה

בכל אחד מאיתנו יש את הניצוץ האלוהי , העוצמה לשנות. הוא נמצא שם, צריך לגלות אותו בכל דרך אפשרית, בעיקר לשחרר. לא משנה מה אתם עוברים, אתם לא היחידים שמתמודדים עם משהו. גם כשנראה שאצל האחר תמיד דבש, כל אחד עובר שיעורים. אלה החיים.

הגיע היום להרים את הראש. אני במקום אחר בחיי ויכולה להסתכל מהצד להוקיר את הדרך שעברתי, לסלוח לעצמי ולשחרר. ומכיוון שאני חווייתי כמעט כל התמודדות אפשרית בחיי, אני אומרת לכם מניסיון - מהכאב שהיה לי, מהחושך שהייתי בו אני יודעת מה זה להיות במקום הקשה הזה ולא להצליח לראות את האור.

גם אני לא האמנתי שיום אחד אצליח להתרומם מהבור העמוק שהרגשתי שאני יורדת אליו בנשמה, חשבתי שאני פסיכית, משוגעת ומה לא. אבל הצלחתי. זה לקח זמן, בגלל זה אני כותבת לכם, שלא תרגישו לבד את הכאב. הייתי שם לבד, פחדתי לשתף אחרים שלא יתרחקו ממני, ואני אומרת לכם שאתם לא לבד ובוודאי שאתם לא משוגעים, אתם רק עוברים תקופה. לא פשוטה, אבל תעברו אותה. פשוט הגיע הזמן לקבל החלטות אחרות ולראות את הדברים אחרת. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו כווינרים ולא כלוזרים.

לעמוד הפייסבוק של מורן אייזנשטיין
לעמוד האינסטגרם של מורן אייזנשטיין

אם מישהו ויתר על הקשר איתנו, מחכה לנו משהו יותר טוב. הבורא יודע שמגיע לנו יותר. הרי אם הקשר היה כזה מדהים ומוצלח הוא לא היה מסתיים, נכון? אז חבל על הדמעות. תעצמו עיניים, תסתכלו רגע לאחור על דברים שעברתם ואתם יכולים להגיד בלב שלם שטוב שזה לא קרה. כמה אהבתם, כמה לבכם נשרף באותם רגעים בעבר - היום זה מאחוריכם, וכל מה שנשאר לכם זה שיעור שעברתם, תמונה שנמצאת עמוק באיזו מגירה בארון, אם בכלל.

אז אם כשאנחנו מסתכלים על העבר ורואים שבעצם הכול היה לטובה, תשתמשו בזה ככלי ותנסו להבין ולראות שלא משנה באיזה מצב אתם כרגע, עוד מעט זה יהיה עוד סיפור שתצחקו ממנו. הוא יהיה רק זיכרון. קחו את הכאב או השיעור למקום שבו יש השגחה, שלכל מה שאתם עוברים בו יש לו סיבה, גם אם זה נראה הדבר הכי קשה שיכול להיות.

אל תשקעו , תגבילו את כאב הלב שלכם ואת האנרגיה הפחות טובה בזמן שיעזור לכם לצאת משם במהרה. תזכרו, אדם שמשדר אנרגיה טובה הוא לא קלישאה, אלא אחד שהיקום מושך אליו אור.

זוג צעיר עם בעיות בזוגיות (ShutterStock)
אם זה צריך להיגמר, סימן שזה לא התאים מעולם

פתחו את היום באותה אנרגיה חיובית ובאותו חיוך. יש לכם מה לתת, חבל על כל יום שעובר, שבו אתם רוצים לרדת למטה, לשקוע. הטו עורף לכל האנשים שלא יודעים לכבד אותנו. לעיתים אנשים מוצאים את עצמם בזוגיות כל כך רעה שמורידה אותם למטה, כי בנקודת זמן מסוימת הם היו כל כך חלשים וכל כך חסרי ערך עצמי, לכן הם חשבו שמגיע להם הכי רע. כשהזמן עבר הם למדו מי הם ומה הם שווים, והם מסתכלים על אותו אדם שהם תקועים איתו ולא מבינים מה לעזאזל הם עושים פה.

אנחנו אלה שבחרנו את אותו אדם כדי לעבור שיעור. אל תכעסו על עצמכם שרציתם ללמוד ולהתפתח. חבקו את השיעור, קבלו אותו באהבה, תצמחו ממנו. להבא הבחירה שלכם תהיה ממקום בריא ואחר.

מורן אייזנשטיין
מנטורית/קואוצ'רית לתהליך אישי
דברו איתי - 052-3470903
ו/או הגיעו למפגש העצמה מול שקיעה שאני עושה בימי שלישי