קניות ברשת? אירוע מכירה הוא טרנד שווה בהרבה

הרוכשים אונליין מצפים לתמורה הנאותה לכספם, אבל הטרנד החדש יחסית של אירועי מכירה מבטיח חוויה שונה לחלוטין ומחירים זולים יותר. לא מאמינים? היכנסו ותיווכחו, ואולי אפילו תשתכנעו להגיע לאירוע שייערך בסוף השבוע הקרוב

אנשים עושים שופינג (ShutterStock)
יותר כיף לצאת החוצה, עוד יותר כיף כשזה בזול (צילום: Shutterstock)

בשנים האחרונות הקניות ברשת תופסות תאוצה. העובדה ש"זמן שווה כסף" מביאה לכך שאנחנו מעדיפים לרכוש את הבגדים/נעליים/ אקססוריז/ מוצרי טיפוח וכו' שלנו אונליין, בלי לצאת מהבית ובלי לחץ. אבל האם זה באמת חוסך לנו בכיס? לא בהכרח.

הטרנד החם של התקופה האחרונה הוא דווקא אירועי המכירה, בהם בעלי החנויות, היצרנים והיבואנים מזמינים את קהל הלקוחות להגיע אליהם ישירות בלי מתווכים, לעיתים ממש למחסן התפעולי שלהם. אלה אירועים שבהם מוצעים מחירים שנמוכים בעשרות אחוזים ממחירי השוק, ואף ממחירי האונליין.

שופינג אונליין (ShutterStock)
אולי לא קמים מהכסא, אבל קניות אונליין הן כבר לא השיטה הזולה ביותר (צילום: Shutterstock)

ימי מכירות כאלו יכולנו לראות ממש לאחרונה בחברת "ארקוס", שפתחה את המחסן התפעולי שלה בראשון לציון לקהל הרחב והציעה להם עד 70% הנחה על כ-4,000 מוצרים, וגם "איי-רובוט", חברת "עצמלה" שהעניקה 18% הנחה על כל החנות, חברת הגרילים "WEBER", חברת FOX"" שפתחה את המחסנים שלה באיירפורט סיטי ועוד. אירוע אחד אפילו נסגר על ידי המשטרה כ-20 דקות לאחר שנפתח, מחמת עומס יתר של אנשים.

אז נכון שאולי זה יותר נוח לשבת בבית להזמין מהמחשב, אבל לא בטוח שזה הכי משתלם. יעידו רבים שבהזמנה אונליין חסרה חווית הקנייה האמתית של להסתובב, לחוש את הבד ואיכותו בעצמנו מבלי להסתמך על תגובות ספק אמתיות, למדוד ובעיקר להתאוורר קצת ממרוץ החיים ומהמסכים. זה הזמן לעשות "פאוז" קטן ולצאת לשופינג אמיתי, ואם המחירים גם יותר משתלמים, מה טוב.

אירוע מכירה כזה מתרחש ממש השבוע בימים חמישי ושישי בבארות יצחק - 70-80% בחנות העודפים של רשת "גולף קידס& בייבי" ובחנות "אינטימה". פרטים נוספים תוכלו למצוא כאן.