פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מוצרי חלב: החיקוי שיעלה בהרבה על המקור

   שבועות מאחורינו, וזה הזמן לנקות את הגוף עם תחליפי חלב ולאוורר את הגוף מהליחה. שלמה דהרמה, גורו בריאות וניקוי רעלים מהגוף, הכין טבלת תחליפים לאפייה ולבישול, כדי שתראו כמה זה קל, מזין וטעים

   חג השבועות עבר, וזה הזמן להתנקות. מוצרי חלב משאירים ליחה בגוף, ובאופן כללי צריכה מוגזמת שלהם לא תעשה לכם טוב. שלמה דהרמה, גורו בריאות וניקוי רעלים מהגוף, הכין טבלה שתעזור לכם לנקות את הגוף ממוצרי חלב, בתחליפים מהצומח במקום מהחי.

   לא בכדי נאמר על ארצנו כי היא "ארץ זבת חלב ודבש". יש בה ביכורים רבים המהווים תחליפים לגבינות, ודברי חלב הניתנים להחלפה בקלות במצרכים טבעוניים טעימים. זה קל, מזין וטעים ובהחלט שווה לנסות.

   הכנה של עוגת גבינה פירורים (נמרוד סונדרס)
   זהו, זה מאחורינו - תתרגלו למשהו אחר

   במקום כוס חלב:

   - כוס חלב קוקוס
   - כוס משקה סויה
   - כוס מי אורז
   - כוס משקה שקדים

   במקום 100 גרם גבינה:

   - 100 גרם טופו רך (טופו משי)
   - 100 גרם גבינת קשיו
   - 100 גרם גבינת שקדים

   במקום ביצה:

   - 50 גרם מחית תפוחי עץ ללא סוכר
   - 50 גרם בננה בשלה
   - 50 גרם טחינה גולמי
   - כף פשתן טחון + 3 כפות מים
   - 2 כפות קמח תפוחי אדמה + כף מים

   במקום כוס שמנת:

   - כוס קרם קוקס
   - כוס קרם קשיו

   במקום 100 גרם חמאה:

   - 70 גרם שמן קוקס + 30 גרם חמאת שקדים\אגוזי לוז

   תחליפי חלב (צילום מסך)

   מה זה Body Flow?

   Body flow - בשיטת MDT היא המענה, ההתייחסות ותשומת הלב שלנו אל הגוף הפיזי. השבת הכוחות, האנרגיה, הבריאות וההזנה האמתית אל גופינו בכל הממדים.

   Bodyflow הינה תכנית ניקוי רעלים וטיהור הגוף מרעלים המובילה בישראל. זוהי סדנת עומק עוצמתית, משנת חיים, בה אנו חווים תהליך של ניקוי פיזי, נפשי, רוחני ומנטאלי. משתתפים רבים מעידים על חוויה של לידה מחדש, של התעוררות והארות, חוויה שממש שינתה להם את החיים לטובה מקצה לקצה. תיאורים של שליטה, של איזון פיזי ונפשי, של שלווה ושמחה, של מודעות והיצמדות לאורח חיים שמכבד את הגוף הפיזי אנו שומעים גם חודשים רבים לאחר סיום הסדנאות. חברים רבים אף חוזרים לסדנאות נוספות ומעניקים לעצמם תחזוקה שוטפת והתנתקות של מספר ימים מהמציאות הלוחצת של היומיום.

   MDT - MULTI DIMENTION THERAPY היא השיטה בה אנו עובדים, היא שיטה אותה פיתח שלמה דהרמה, העוסק בתחום למעלה מ-20 שנה. שמה של השיטה הוא ריפוי רב ממדי. זו טכניקה השייכת לעידן החדש, אך משלבת בין טכניקות ושיטות שונות, עתיקות וחדשות.