פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   10 דברים שחשבת שהם רומנטיים. והם לא.

   מחר יום האהבה, ותכננתם כל מיני דברים: להתחיל עם מישהי, לבלות עם הנוכחית, ובגדול - להיות רומנטיים. אבל זהירות: הנה כמה דברים שחשבתם שהם רומנטיים, אבל הם מעפנים

   1. השיר every breath you take של פוליס

   אנשים, די ג'ייז בחתונות ובעיקר עורכי מוזיקה טירונים, הגיע הזמן להפסיק את הזוועה הזאת: זה לא שיר אהבה קסום, זה שיר די בינוני על מציצן סטוקר שצריך לדווח עליו למשטרה. זאת לא רומנטיקה, זאת הפרעה נפשית. תודה.

   2. "יש לך משהו עצוב בעיניים"

   האמת, זה מושלם וגאוני וקליל. אבל הדמות של אסי כהן מ"מסודרים" לקח את זה מכולנו. מצטער חבר, אבל גם אתה וגם אני נאלץ לחשוב על משהו מקורי חדש. תנסו, "הדבר היחידי שהעיניים שלך לא גילו לי עלייך זה את השם", ומשם לאלתר. אה אופס, עכשיו גם זה נהרס.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   3. לקנות דברים ביחד

   כי זה פשוט בלתי אפשרי איתן. אתה מנסה לעזור ולדבר ולהראות עניין, והיא תתעצבן שאתה נודניק שעושה כאילו, ואם אתה מנסה לתת לה את הספייס שלה, מה עשיתם בזה בעצם? פשוט מיותר. עם ספרים זה דווקא עובד.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   4. להתמזמז בחוף הים

   המגבת קטנה מדי, החול נכנס לכל מקום, לא באמת רואים את הכוכבים, ויש סבתות מהלכות בכל מקום. עזוב, פשוט תרביץ ביצוע מתיש במיטה נורמלית, הרבה יותר טוב.

   סקס (ShutterStock)

   5. תמונות משותפות לפייסבוק

   כי אתה לא באמת מצטלם טוב כמו שאמא אומרת, ובטח לא בעיניים עצומות ועם מישהי לידך. רק תחשוב על זה שגם לה וגם לך יש דודה סטוקרית אחת לפחות, אז תפעילו שיקול דעת ותמנעו מעצמכם את הדבר הזה.

   התמונות הכי גרועות בפייסבוק (ShutterStock)

   6. "אני יכול לנשק אותך?"

   מגיע לאמריקאים שיש להם סטיגמה של טיפשים, רק כי הם מאמינים שמשפט כזה נשמע חמוד. באחריות - הוא לא. אל תחשוב על זה אפילו. הגעת למצב שאתה חושב שתמאים לשאול את זה - אל תשאל בקול, אלא במעשים. תעשה 80 אחוז מהדרך, וחכה ל-20 אחוז שלה. ותשתוק.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   7. ללכת יד ביד

   ראבק, שחחרו, תרתי משמע. מגע תוך כדי הליכה זה כייפי ונחמד, אבל היד-ביד הזה מתחיל לכאוב ולהזיע אחרי כמה דקות ולשנינו לא נעים לשחרר אחד את השני, אז חלאס. מצטער לנפץ את הפנטזיה ההוליוודית, אבל כל גבר מעדיף להיות נינוח ומשוחרר כשהוא הולך עם אישה ברחוב.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   8.ואם כבר, יד מאחורי הצוואר בשכיבה / ישיבה

   אלא אם כן יש לך יד ממש ממש צרה, זה לא נוח. לא לבן ולא לבת. זה גם לא נעים ודי מביך. זה משאיר אתכם תקועים במקום של לא קרוב מספיק ולא רחוק מספיק, וכשזה בא לה בהפתעה זה עוד יותר נורא.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   9. "את יפה היום"

   בנות הן פסיכיות מושגעות, אבל הן תמיד צודקות, והמשפט הזה הוא הטעות מספר אחת. הכוונה טובה, הטון נכון, הנשיקה בסדר גמו ר - אבל היא תשתגע. זה לא רומנטי וזה רק מעליב. ביצ'ס בי קרייזי. תנסה במקום זה להחמיא לה על משהו ספציפי שסופר יפה בה ביום הזה, אפילו דבר קטן. זה יעשה את העבודה.

   10. דובי שמחזיק לב שכתוב עליו "אני אוהב אותך"

   עוד אחד?!

   דובי מחזיק לב (יח"צ)

   ועוד ליום האהבה:

   אם לרומיאו ויוליה היה פייסבוק
   מה לקנות לו/לה ליום האהבה?
   קומיקס עצוב ליום האהבה